Burgery Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Burgery Barbie – poznaj przepis na pyszne burgery Barbie. Burgery? Proste danie – bułka, wołowina, warzywa, ale dzięki Barbie poznasz kilka bardzo przydatnych trików. Musisz być czujny, ale na pewno poradzisz sobie z instrukcjami. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 34)
Grano już: 13 239 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Lody Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Bar Gry Makaron Gra Ciasto Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Śniadanie Gra Deser Gry Fast Food Gry Obiad Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Zręcznościowe