Czas na Burgera2 | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Burgerowa Przygoda – ta platformówka sprawi, że nie odejdziesz od komputera do póki nie zrobisz wszystkich burgerów. Gra polega na tym, aby przejść po poszczególnych składnikach burgera aż te spadną na ziemię i stworzą burgera. Wspinamy się po białych drabinkach i unikamy poruszających się elementów jedzenia, które mogą zabrać nam życie.

Sterowanie – strzałkami klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 702 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Torty Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Lody Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Bar Gry Fast Food Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Owoce Gra Deser