Burgerowa Przygoda - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Burgerowa Przygoda – ta platformówka sprawi, że nie odejdziesz od komputera do póki nie zrobisz wszystkich burgerów. Gra polega na tym, aby przejść po poszczególnych składnikach burgera aż te spadną na ziemię i stworzą burgera. Wspinamy się po białych drabinkach i unikamy poruszających się elementów jedzenia, które mogą zabrać nam życie.

Sterowanie – strzałkami klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 488 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Obiad Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Torty Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Zupy Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Makaron