Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Burgerowa Przygoda – ta platformówka sprawi, że nie odejdziesz od komputera do póki nie zrobisz wszystkich burgerów. Gra polega na tym, aby przejść po poszczególnych składnikach burgera aż te spadną na ziemię i stworzą burgera. Wspinamy się po białych drabinkach i unikamy poruszających się elementów jedzenia, które mogą zabrać nam życie.

Sterowanie – strzałkami klawiatury.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2248 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Hamburgery Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Lody Gra Deser Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gry Kanapki Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Torty Gry Obiad Gry Ciastka Gry Bar Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę