Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Burgerowa Przygoda – ta platformówka sprawi, że nie odejdziesz od komputera do póki nie zrobisz wszystkich burgerów. Gra polega na tym, aby przejść po poszczególnych składnikach burgera aż te spadną na ziemię i stworzą burgera. Wspinamy się po białych drabinkach i unikamy poruszających się elementów jedzenia, które mogą zabrać nam życie.

Sterowanie – strzałkami klawiatury.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2166 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Deser Barbie Gry Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Makaron