Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Burgerowa Przygoda – ta platformówka sprawi, że nie odejdziesz od komputera do póki nie zrobisz wszystkich burgerów. Gra polega na tym, aby przejść po poszczególnych składnikach burgera aż te spadną na ziemię i stworzą burgera. Wspinamy się po białych drabinkach i unikamy poruszających się elementów jedzenia, które mogą zabrać nam życie.

Sterowanie – strzałkami klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 430 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Śniadanie Gra Deser Gry Torty Gry Makaron Gry Przepisy Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gry z Czekoladą Barbie Gry Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery