Burgerowa Przygoda - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Burgerowa Przygoda – ta platformówka sprawi, że nie odejdziesz od komputera do póki nie zrobisz wszystkich burgerów. Gra polega na tym, aby przejść po poszczególnych składnikach burgera aż te spadną na ziemię i stworzą burgera. Wspinamy się po białych drabinkach i unikamy poruszających się elementów jedzenia, które mogą zabrać nam życie.

Sterowanie – strzałkami klawiatury.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 528 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Torty Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Bar Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Zupy Gry Kurczak Gry Obiad Gry Przepisy Barbie Gry Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Owoce Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą