Burger - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Burger – co powiesz na chrupiącego hamburgera z soczystym mięskiem i świeżymi dodatkami z warzyw? Już teraz możesz stworzyć burgera Twoich marzeń! Wybierz rodzaj bułki, a wybór składników należy tylko do Ciebie. Smacznego!

Sterujemy – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 20)
Grano już: 10 172 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Kurczak Gry Bar Barbie Gry Gry Obiad Gry Zupy Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Makaron Słodkie Gry Gra Deser Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Dekorowanki