Burger z Chrupiącym Kurczakiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Burger z Chrupiącym Kurczakiem (Crispy Chicken Burger) – Jak kawałki kurczaka w burgerze, to tylko pod warunkiem, że mięsko będzie chrupiące na zewnątrz i soczyste w środku. Inaczej nie ma co się wgryzać. Jeśli chcesz mieć gwarancję smaku, to najlepiej samemu wszystkiego przypilnować. W tej grze możesz zająć się daniem od samych podstaw. Wszystko czeka na Ciebie a my pokierujemy twoimi dłońmi, aby wszystko się udało.

Sterowanie – przy pomocy myszki

 

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 927 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Owoce Gry Przepisy Gry Fast Food Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Obiad Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Śniadanie Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy