Burger Run | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Burger Run – na plaży głód potrafi nieźle doskwierać, dlatego postaraj się szybko obsłużyć wszystkich klientów, którzy stoją w kolejce do twojego stanowiska fast food. Wybieraj składniki w kolejności o jaką proszą goście i zarabiaj pieniądze oray czas.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 323 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Owoce Barbie Gry Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Obiad Gra Deser Gry Makaron Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Lody Gry Warzywa Słodkie Gry Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery