Burger Run - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Burger Run – na plaży głód potrafi nieźle doskwierać, dlatego postaraj się szybko obsłużyć wszystkich klientów, którzy stoją w kolejce do twojego stanowiska fast food. Wybieraj składniki w kolejności o jaką proszą goście i zarabiaj pieniądze oray czas.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 289 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Barbie Gry Gry Zupy Słodkie Gry Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Przepisy Gra Deser Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Lody Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Kanapki