Burger Run | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Burger Run – na plaży głód potrafi nieźle doskwierać, dlatego postaraj się szybko obsłużyć wszystkich klientów, którzy stoją w kolejce do twojego stanowiska fast food. Wybieraj składniki w kolejności o jaką proszą goście i zarabiaj pieniądze oray czas.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 264 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Pizza Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Barbie Gry Gry Zupy Gry Obiad Gry Lody Gry Kanapki Gry Kuchnia Gra Ciasto Gra Deser Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę