Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Burger Run – na plaży głód potrafi nieźle doskwierać, dlatego postaraj się szybko obsłużyć wszystkich klientów, którzy stoją w kolejce do twojego stanowiska fast food. Wybieraj składniki w kolejności o jaką proszą goście i zarabiaj pieniądze oray czas.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 961 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gra Deser Gry Obiad Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Pizza Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Bar Gry Torty Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Fast Food Gry Lody Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Hamburgery