Burger Restaurant - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Burger Restaurant – W tej grze jak sama nazwa wskazuje będziemy przygotowywać hamburgery, ale nie tylko… Będziemy także podawać koktajle mleczne, frytki i inne produkty – wszystko z czasem. Dobrze obsługując klientelę zarabiamy pieniądze, które możemy zainwestować w rozbudowę naszego burgerowego przedsięwzięcia.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Aby przygotować i podać zamówienie klikamy na urządzenia i składniki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 22)
Grano już: 7 205 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Makaron Barbie Gry Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Torty Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Kanapki Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Lody Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Ciastka