Burger Restaurant - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Burger Restaurant – W tej grze jak sama nazwa wskazuje będziemy przygotowywać hamburgery, ale nie tylko… Będziemy także podawać koktajle mleczne, frytki i inne produkty – wszystko z czasem. Dobrze obsługując klientelę zarabiamy pieniądze, które możemy zainwestować w rozbudowę naszego burgerowego przedsięwzięcia.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Aby przygotować i podać zamówienie klikamy na urządzenia i składniki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 22)
Grano już: 7 051 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Torty Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Zupy Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Lody Gry Bar Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Owoce Gry Kanapki Gry Makaron Gry Fast Food