Burger Restaurant - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Burger Restaurant – W tej grze jak sama nazwa wskazuje będziemy przygotowywać hamburgery, ale nie tylko… Będziemy także podawać koktajle mleczne, frytki i inne produkty – wszystko z czasem. Dobrze obsługując klientelę zarabiamy pieniądze, które możemy zainwestować w rozbudowę naszego burgerowego przedsięwzięcia.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Aby przygotować i podać zamówienie klikamy na urządzenia i składniki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 22)
Grano już: 7 091 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Obiad Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Torty Gry Makaron Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Przepisy Barbie Gry Gry Zupy Gry Kuchnia