Burger Restaurant 2 - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Burger Restaurant 2 – część druga super gry Burger Restaurant w której powracamy do naszej burgerowej restauracji. I znów gotujemy, sprzedajemy i prowadzimy lokal gastronomiczny tak aby ten przynosił zyski. Każdego dnia musimy zarobić odpowiednią ilość pieniędzy aby nasz biznes się kręcił, a my abyśmy mogli inwestować i prężnie się rozwijać.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Klikamy w odpowiednie miejsca aby wywołać akcję.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 45)
Grano już: 13 805 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Torty Gry Fast Food Gry Makaron Gry Pieczenie Gra Deser Słodkie Gry Gry Kanapki Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Owoce Gra Ciasto