Burger Restaurant 2 - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Burger Restaurant 2 – część druga super gry Burger Restaurant w której powracamy do naszej burgerowej restauracji. I znów gotujemy, sprzedajemy i prowadzimy lokal gastronomiczny tak aby ten przynosił zyski. Każdego dnia musimy zarobić odpowiednią ilość pieniędzy aby nasz biznes się kręcił, a my abyśmy mogli inwestować i prężnie się rozwijać.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Klikamy w odpowiednie miejsca aby wywołać akcję.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 45)
Grano już: 13 588 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Kurczak Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zarabianie Gry Torty Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Barbie Gry Gry Warzywa Gry Zupy Gry Przepisy Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Owoce Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Kuchnia