Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Burger Jam – przyrządź hamburgery i kanapki dla wszystkich swoich niecodziennych klientów. Klikaj na składniki w określonej kolejności i przeciągnij gotowe jedzonko na odpowiedniego gościa. Postaraj się zarobić wymagany limit pieniędzy na dany dzień, żeby przejść do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 663 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Bar Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Lody Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Torty Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Zręcznościowe