Burger Jam - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Burger Jam – przyrządź hamburgery i kanapki dla wszystkich swoich niecodziennych klientów. Klikaj na składniki w określonej kolejności i przeciągnij gotowe jedzonko na odpowiedniego gościa. Postaraj się zarobić wymagany limit pieniędzy na dany dzień, żeby przejść do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 923 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Kanapki Barbie Gry Gry Fast Food Gry Torty Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Makaron Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Lody Gra Deser Gry Bar Gry Zręcznościowe