Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Burger Jam – przyrządź hamburgery i kanapki dla wszystkich swoich niecodziennych klientów. Klikaj na składniki w określonej kolejności i przeciągnij gotowe jedzonko na odpowiedniego gościa. Postaraj się zarobić wymagany limit pieniędzy na dany dzień, żeby przejść do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 730 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Pizza Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Barbie Gry Gry Bar Gry Kurczak Gry Torty Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Słodkie Gry