Burger Jam | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Burger Jam – przyrządź hamburgery i kanapki dla wszystkich swoich niecodziennych klientów. Klikaj na składniki w określonej kolejności i przeciągnij gotowe jedzonko na odpowiedniego gościa. Postaraj się zarobić wymagany limit pieniędzy na dany dzień, żeby przejść do kolejnego etapu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 930 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Pizza Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Torty Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Lody Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Owoce Gra Deser