Burger Bistro - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Burger Bistro – Prowadzenie własnego bistro to kontakty z klientami i szybkie reagowanie na ich potrzeby. Przyjmij zamówienie, zrealizuj i pobierz zapłatę. Nie pozwól aby głód zepsuł im humory, więc szybciutko pędź do kuchni aby przygotować zestaw.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 017 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Zarabianie Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Bar Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Owoce Gry Obiad Gra Ciasto Gry Zupy Gry Dekorowanki Słodkie Gry