Burger Bistro - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Burger Bistro – Prowadzenie własnego bistro to kontakty z klientami i szybkie reagowanie na ich potrzeby. Przyjmij zamówienie, zrealizuj i pobierz zapłatę. Nie pozwól aby głód zepsuł im humory, więc szybciutko pędź do kuchni aby przygotować zestaw.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 819 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Zupy Gry Lody Gry Przepisy Gra Deser Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Owoce