Burger Bistro | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Burger Bistro – Prowadzenie własnego bistro to kontakty z klientami i szybkie reagowanie na ich potrzeby. Przyjmij zamówienie, zrealizuj i pobierz zapłatę. Nie pozwól aby głód zepsuł im humory, więc szybciutko pędź do kuchni aby przygotować zestaw.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 339 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Obiad Słodkie Gry Gry Fast Food Barbie Gry Gra Ciasto Gry Lody Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Owoce Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Warzywa