Burger Bistro - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Burger Bistro – Prowadzenie własnego bistro to kontakty z klientami i szybkie reagowanie na ich potrzeby. Przyjmij zamówienie, zrealizuj i pobierz zapłatę. Nie pozwól aby głód zepsuł im humory, więc szybciutko pędź do kuchni aby przygotować zestaw.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 732 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Owoce Barbie Gry Gry Makaron Gra Deser Gry Śniadanie Gry Bar Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Zupy Słodkie Gry