Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Burger Bistro – Prowadzenie własnego bistro to kontakty z klientami i szybkie reagowanie na ich potrzeby. Przyjmij zamówienie, zrealizuj i pobierz zapłatę. Nie pozwól aby głód zepsuł im humory, więc szybciutko pędź do kuchni aby przygotować zestaw.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 793 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Pizza Gry Ciastka Gra Deser Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Fast Food Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Bar Gry Lody Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Torty Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Kanapki