Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Bułeczki Orzechowo-Czekoladowe – te bułeczki drożdżowe są całkiem niezwykłe. Co prawda przygotowuje się je jak zwykłe bułeczki drożdżowe, jednakże sposób ich pieczenia i podania was zaskoczy. Bułeczki układa się tak, że ostatecznie tworzą piękny chlebek. Sprawdźcie i spróbujcie. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 2.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 852 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Bar Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Torty Gry Owoce Gry Przepisy Gry Ciastka Gra Deser Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Warzywa