Bułeczki Orzechowo-Czekoladowe | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Bułeczki Orzechowo-Czekoladowe – te bułeczki drożdżowe są całkiem niezwykłe. Co prawda przygotowuje się je jak zwykłe bułeczki drożdżowe, jednakże sposób ich pieczenia i podania was zaskoczy. Bułeczki układa się tak, że ostatecznie tworzą piękny chlebek. Sprawdźcie i spróbujcie. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 2.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 367 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Barbie Gry Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Pizza Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gra Deser Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Bar Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Torty