Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Bułeczki Orzechowo-Czekoladowe – te bułeczki drożdżowe są całkiem niezwykłe. Co prawda przygotowuje się je jak zwykłe bułeczki drożdżowe, jednakże sposób ich pieczenia i podania was zaskoczy. Bułeczki układa się tak, że ostatecznie tworzą piękny chlebek. Sprawdźcie i spróbujcie. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 728 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zarabianie Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Lody Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Bar Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Torty Gry Obiad Barbie Gry Gry Warzywa