Bułeczki Orzechowo-Czekoladowe | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Bułeczki Orzechowo-Czekoladowe – te bułeczki drożdżowe są całkiem niezwykłe. Co prawda przygotowuje się je jak zwykłe bułeczki drożdżowe, jednakże sposób ich pieczenia i podania was zaskoczy. Bułeczki układa się tak, że ostatecznie tworzą piękny chlebek. Sprawdźcie i spróbujcie. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 556 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gra Deser Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Lody Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Owoce Gry Pizza Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Bar Gry Fast Food Gry Torty Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Pieczenie