Bułeczki Orzechowo-Czekoladowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Bułeczki Orzechowo-Czekoladowe – te bułeczki drożdżowe są całkiem niezwykłe. Co prawda przygotowuje się je jak zwykłe bułeczki drożdżowe, jednakże sposób ich pieczenia i podania was zaskoczy. Bułeczki układa się tak, że ostatecznie tworzą piękny chlebek. Sprawdźcie i spróbujcie. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 898 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Bar Gra Deser Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Obiad Gry Lody Gry Pieczenie Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Owoce Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gotowanie z Sarą