Budujemy Nowy Tort - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Budujemy Nowy Tort (Build Your Cake) – Każde zaśpiewane urodzinowe „Sto Lat” zasługuje na wyjątkowy tort. Nie potrzebna nam siła mięśni a odrobina cierpliwości i fantazji. Okrągły tort? Proszę bardzo. Ale dla chętnych znajdą się inne kształty. Z kolorami i posypkami – pełna swoboda.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 192 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zupy Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Lody Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Owoce Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Kurczak