Budka z Pizzą - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Budka z Pizzą – witajcie w fabryce pizzy i innych fast foodów. Przed Wami cztery maszyny: z frytkami, z pizzą, z shakiem oraz z kurczakiem. Pierwsza z maszyn to maszyna z pizzą, kliknij na dźwignie i uruchom ją. Kiedy pizza wyskoczy z maszyny weź ją do torby. Podobnie postępujemy z innymi maszynami, które aktywujemy pociągając za dźwignie lub naciskając czerwony przycisk. Zamówienie, które złożył klient wkładasz właśnie do torby, ale pamiętaj, że kolejność musi być identyczna z tą, którą widzisz w okienku zamówienia. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 298 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Przepisy Gry Bar Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Owoce Barbie Gry Gry Lody Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gra Deser Gry Zupy Gry Ciastka Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Torty