Budka z Pizzą - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Budka z Pizzą – witajcie w fabryce pizzy i innych fast foodów. Przed Wami cztery maszyny: z frytkami, z pizzą, z shakiem oraz z kurczakiem. Pierwsza z maszyn to maszyna z pizzą, kliknij na dźwignie i uruchom ją. Kiedy pizza wyskoczy z maszyny weź ją do torby. Podobnie postępujemy z innymi maszynami, które aktywujemy pociągając za dźwignie lub naciskając czerwony przycisk. Zamówienie, które złożył klient wkładasz właśnie do torby, ale pamiętaj, że kolejność musi być identyczna z tą, którą widzisz w okienku zamówienia. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 444 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Pieczenie Gra Deser Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Obiad Gry Kurczak Barbie Gry Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Bar Gry Lody Gry Makaron