Budka z Pizzą - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Budka z Pizzą – witajcie w fabryce pizzy i innych fast foodów. Przed Wami cztery maszyny: z frytkami, z pizzą, z shakiem oraz z kurczakiem. Pierwsza z maszyn to maszyna z pizzą, kliknij na dźwignie i uruchom ją. Kiedy pizza wyskoczy z maszyny weź ją do torby. Podobnie postępujemy z innymi maszynami, które aktywujemy pociągając za dźwignie lub naciskając czerwony przycisk. Zamówienie, które złożył klient wkładasz właśnie do torby, ale pamiętaj, że kolejność musi być identyczna z tą, którą widzisz w okienku zamówienia. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 249 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Zupy Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Lody Słodkie Gry Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Bar Gra Ciasto Gry Torty Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gra Deser