Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Budka z Pizzą – witajcie w fabryce pizzy i innych fast foodów. Przed Wami cztery maszyny: z frytkami, z pizzą, z shakiem oraz z kurczakiem. Pierwsza z maszyn to maszyna z pizzą, kliknij na dźwignie i uruchom ją. Kiedy pizza wyskoczy z maszyny weź ją do torby. Podobnie postępujemy z innymi maszynami, które aktywujemy pociągając za dźwignie lub naciskając czerwony przycisk. Zamówienie, które złożył klient wkładasz właśnie do torby, ale pamiętaj, że kolejność musi być identyczna z tą, którą widzisz w okienku zamówienia. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2857 razy
Zobacz także:
Gry Pizza, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Torty Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Owoce Gry Pizza Słodkie Gry Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Makaron Gry Fast Food Gry Lody Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gra Ciasto Barbie Gry