Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Budka z Pizzą – witajcie w fabryce pizzy i innych fast foodów. Przed Wami cztery maszyny: z frytkami, z pizzą, z shakiem oraz z kurczakiem. Pierwsza z maszyn to maszyna z pizzą, kliknij na dźwignie i uruchom ją. Kiedy pizza wyskoczy z maszyny weź ją do torby. Podobnie postępujemy z innymi maszynami, które aktywujemy pociągając za dźwignie lub naciskając czerwony przycisk. Zamówienie, które złożył klient wkładasz właśnie do torby, ale pamiętaj, że kolejność musi być identyczna z tą, którą widzisz w okienku zamówienia. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2774 razy
Zobacz także:
Gry Pizza, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Obiad Gry Pizza Barbie Gry Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Torty Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Bar Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Kurczak Gotowanie z Sarą