Budka z Pizzą - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Budka z Pizzą – witajcie w fabryce pizzy i innych fast foodów. Przed Wami cztery maszyny: z frytkami, z pizzą, z shakiem oraz z kurczakiem. Pierwsza z maszyn to maszyna z pizzą, kliknij na dźwignie i uruchom ją. Kiedy pizza wyskoczy z maszyny weź ją do torby. Podobnie postępujemy z innymi maszynami, które aktywujemy pociągając za dźwignie lub naciskając czerwony przycisk. Zamówienie, które złożył klient wkładasz właśnie do torby, ale pamiętaj, że kolejność musi być identyczna z tą, którą widzisz w okienku zamówienia. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 590 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Makaron Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Warzywa Gra Deser Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Ciastka Gry Obiad Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Bar