Budka z Pizzą | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Budka z Pizzą – witajcie w fabryce pizzy i innych fast foodów. Przed Wami cztery maszyny: z frytkami, z pizzą, z shakiem oraz z kurczakiem. Pierwsza z maszyn to maszyna z pizzą, kliknij na dźwignie i uruchom ją. Kiedy pizza wyskoczy z maszyny weź ją do torby. Podobnie postępujemy z innymi maszynami, które aktywujemy pociągając za dźwignie lub naciskając czerwony przycisk. Zamówienie, które złożył klient wkładasz właśnie do torby, ale pamiętaj, że kolejność musi być identyczna z tą, którą widzisz w okienku zamówienia. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 157 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Torty Gry Makaron Gry Warzywa Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Bar Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Obiad Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Lody Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę