Bruschetta - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Bruschetta – chrupiąca bułka z pomidorami i bazylią to przekąska pochodząca z Włoch. Klikaj myszką w produkty i przedmioty wskazane przez żółtą strzałkę, żeby zobaczyć jak wykonać tę pyszną potrawę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 415 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Przepisy Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Lody Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gra Deser Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Słodkie Gry Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Warzywa