Bruschetta - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Bruschetta – chrupiąca bułka z pomidorami i bazylią to przekąska pochodząca z Włoch. Klikaj myszką w produkty i przedmioty wskazane przez żółtą strzałkę, żeby zobaczyć jak wykonać tę pyszną potrawę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.8/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 5 009 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Warzywa Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Bar Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Obiad