Bruschetta | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Bruschetta – chrupiąca bułka z pomidorami i bazylią to przekąska pochodząca z Włoch. Klikaj myszką w produkty i przedmioty wskazane przez żółtą strzałkę, żeby zobaczyć jak wykonać tę pyszną potrawę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 075 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gra Deser Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Lody Gry Fast Food Gry Torty Gry Owoce Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Bar Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe