Bruschetta | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Bruschetta – chrupiąca bułka z pomidorami i bazylią to przekąska pochodząca z Włoch. Klikaj myszką w produkty i przedmioty wskazane przez żółtą strzałkę, żeby zobaczyć jak wykonać tę pyszną potrawę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 796 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zupy Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Bar Gry Owoce Gry Przepisy Gry Torty Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Lody Gry Makaron