Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Bruschetta – chrupiąca bułka z pomidorami i bazylią to przekąska pochodząca z Włoch. Klikaj myszką w produkty i przedmioty wskazane przez żółtą strzałkę, żeby zobaczyć jak wykonać tę pyszną potrawę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 313 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Pizza Gry Lody Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Owoce Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam