Bruschetta z Serem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Bruschetta z Serem – wybierz rodzaj bułki, dodatki oraz odpowiedni wystrój, aby zrobić pyszne śniadanko z chrupiącą bruschettą w roli głównej. Klikaj na ikonki po prawej stronie wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się rodzaj bułki oraz talerz. Klikając na cztery ostatnie ikonki po lewej stronie, pojawią Ci się ikonki z różnymi dodatkami po lewej stronie. Przeciągaj dodatki z ikonek po lewej stronie na bułkę, możesz je powiększyć lub zmniejszyć. Skomponuj swoją własną kanapkę!

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy dodatki na kanapkę.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 5 740 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Lody Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Warzywa Barbie Gry