Bruschetta z Serem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Bruschetta z Serem – wybierz rodzaj bułki, dodatki oraz odpowiedni wystrój, aby zrobić pyszne śniadanko z chrupiącą bruschettą w roli głównej. Klikaj na ikonki po prawej stronie wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się rodzaj bułki oraz talerz. Klikając na cztery ostatnie ikonki po lewej stronie, pojawią Ci się ikonki z różnymi dodatkami po lewej stronie. Przeciągaj dodatki z ikonek po lewej stronie na bułkę, możesz je powiększyć lub zmniejszyć. Skomponuj swoją własną kanapkę!

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy dodatki na kanapkę.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 5 832 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Przepisy Barbie Gry Słodkie Gry Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Warzywa Gry Obiad Gry Torty Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Ciastka Gra Deser Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę