Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Bruschetta z Krewetką – Sprawdź jak przyrządzić pyszną grzankę z owocami morza. Zobacz jak przygotować odpowiedni krewetki. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry aż zapełni się zielony pasek postępu zadania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 801 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Lody Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Kurczak Barbie Gry Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Bar Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gra Ciasto Gra Deser Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki