Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Bruschetta z Krewetką – Sprawdź jak przyrządzić pyszną grzankę z owocami morza. Zobacz jak przygotować odpowiedni krewetki. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry aż zapełni się zielony pasek postępu zadania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 137 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Torty Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Obiad Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Kanapki Gra Deser Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gry Zarabianie