Bruschetta z Krewetką - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Bruschetta z Krewetką – Sprawdź jak przyrządzić pyszną grzankę z owocami morza. Zobacz jak przygotować odpowiedni krewetki. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry aż zapełni się zielony pasek postępu zadania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 659 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Śniadanie Barbie Gry Gra Ciasto Gry Bar Gry Zupy Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Słodkie Gry Gra Deser Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Makaron Gry Lody