Bruschetta z Krewetką | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Bruschetta z Krewetką – Sprawdź jak przyrządzić pyszną grzankę z owocami morza. Zobacz jak przygotować odpowiedni krewetki. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry aż zapełni się zielony pasek postępu zadania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 961 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Torty Gry Lody Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Zupy Barbie Gry Gry Owoce Gry Pizza Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Obiad Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Bar Gra Ciasto Gry Kanapki Gry z Czekoladą