Bruschetta z Krewetką | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Bruschetta z Krewetką – Sprawdź jak przyrządzić pyszną grzankę z owocami morza. Zobacz jak przygotować odpowiedni krewetki. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry aż zapełni się zielony pasek postępu zadania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 866 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Lody Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Przepisy Barbie Gry Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Pizza Gra Deser Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek