Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Bruschetta z Krewetką – Sprawdź jak przyrządzić pyszną grzankę z owocami morza. Zobacz jak przygotować odpowiedni krewetki. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry aż zapełni się zielony pasek postępu zadania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1554 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Obiad Gry Bar Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Torty Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gra Ciasto Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Owoce Gry Kanapki Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Lody Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam