Bruschetta z Krewetką - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Bruschetta z Krewetką – Sprawdź jak przyrządzić pyszną grzankę z owocami morza. Zobacz jak przygotować odpowiedni krewetki. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry aż zapełni się zielony pasek postępu zadania.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 707 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Fast Food Barbie Gry Gry Torty Słodkie Gry Gry Bar Gra Ciasto Gry Lody Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Przepisy Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Obiad