Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Brownies Elsy (Cooking Breakfast Sandwich) – Elsa coraz bardziej wprawia się w gotowaniu i pieczeniu. Tym razem nabrała ochotę na mocno czekoladowe ciasto – brownies z dodatkiem orzechów. To właśnie tę słodkość stworzycie razem z nią w tej grze.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 981 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Torty Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Włoska Gry Obiad Gry Owoce Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Bar Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Makaron