Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Brownies Elsy (Cooking Breakfast Sandwich) – Elsa coraz bardziej wprawia się w gotowaniu i pieczeniu. Tym razem nabrała ochotę na mocno czekoladowe ciasto – brownies z dodatkiem orzechów. To właśnie tę słodkość stworzycie razem z nią w tej grze.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 836 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Kanapki Gry Śniadanie Gra Deser Gra Ciasto Gry Obiad Gry Lody Barbie Gry Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Pizza Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek