Bożonarodzeniowe Ciasto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Bożonarodzeniowe Ciasto – podczas świąt Bożego Narodzenia wszystkie wypieki pachną i wyglądają wspaniale, dlatego w tej grze znajdziecie fajny pomysł na smakowite ciasto z wiśniami. Udekorujcie je gwiazdkami oraz ozdobami w świątecznym klimacie, a będzie jeszcze słodsze!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 581 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Zupy Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Lody Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Bar Gry Torty Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Ciastka Gry Kanapki