Bourguignon - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Bourguignon – podążaj za niebieskimi strzałkami i wykonuj wszystkie instrukcje, które pojawią się na ekranie. Krok po kroku wykonasz szereg czynności, które w efekcie pozwolą na przygotowanie pysznego obiadu z mięskiem w roli głównej. Przyjemnej zabawy i smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 5 416 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gra Deser Barbie Gry Gry Zupy Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Makaron Gry Obiad Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Bar