Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Bourguignon – podążaj za niebieskimi strzałkami i wykonuj wszystkie instrukcje, które pojawią się na ekranie. Krok po kroku wykonasz szereg czynności, które w efekcie pozwolą na przygotowanie pysznego obiadu z mięskiem w roli głównej. Przyjemnej zabawy i smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3781 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Barbie Gry Gry Lody Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Bar Gry Przepisy