Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Bourguignon – podążaj za niebieskimi strzałkami i wykonuj wszystkie instrukcje, które pojawią się na ekranie. Krok po kroku wykonasz szereg czynności, które w efekcie pozwolą na przygotowanie pysznego obiadu z mięskiem w roli głównej. Przyjemnej zabawy i smacznego!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3532 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Kuchnia Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Obiad Gry Bar Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Owoce Barbie Gry Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Słodkie Gry Gry Pizza