Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Bluberry Muffins – gra z przepisem na jagodowe muffinki. Zbierzcie składniki i do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2140 razy
Zobacz także:
Gry Ciastka i Ciasteczka, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Owoce Gry Bar Gry Pizza Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gra Deser Barbie Gry Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Lody