Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Bluberry Muffins – gra z przepisem na jagodowe muffinki. Zbierzcie składniki i do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1834 razy
Zobacz także:
Gry Ciastka i Ciasteczka, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Lody Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Obiad Gry Dekorowanki Gra Ciasto Barbie Gry Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Kurczak Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Bar Gry Torty Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gra Deser Gry Owoce