Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Bluberry Muffins – gra z przepisem na jagodowe muffinki. Zbierzcie składniki i do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 149 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Bar Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Pizza Gry Lody Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Obiad Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Pieczenie