Bluberry Muffins - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Bluberry Muffins – gra z przepisem na jagodowe muffinki. Zbierzcie składniki i do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 359 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Makaron Gry Ciastka Gry Zupy Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Torty Gra Deser Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Lody Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zrób To Sam