Bluberry Muffins - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Bluberry Muffins – gra z przepisem na jagodowe muffinki. Zbierzcie składniki i do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 235 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Obiad Gra Deser Gry Owoce Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Barbie Gry Gry Kurczak Gry Makaron Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Torty Gry Hamburgery Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zręcznościowe