Bluberry Muffins - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Bluberry Muffins – gra z przepisem na jagodowe muffinki. Zbierzcie składniki i do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 465 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Lody Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Torty Barbie Gry Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Obiad Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie