Bitwa na Torty - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Bitwa na Torty – w tej grze niestety nie będzie można dać nikomu w twarz tortem, choć przyznajcie, że byłoby to fajne. Zamiast tego możecie razem z koleżanką zorganizować sobie bitwę o najładniejszy tort ślubny ever! Klikamy na napis „go” i rozpoczynamy dekorowanie. U góry widzicie trzy ikonki pod którymi kryją się kategorie do zmian, różne dodatki i ozdoby do tortu. Pod ostatnią ikonką są zdjęcia przykładowych tortów ślubnych, które są mega udekorowane różnościami. Kiedy skończysz kliknij na napis „print”, aby wydrukować swój tort lub „back”, aby zagrać ponownie.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 147 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Hamburgery Gry Bar Gry Kurczak Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Obiad Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Zupy Gry Przepisy Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Kuchnia