Bitwa na Torty - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Bitwa na Torty – w tej grze niestety nie będzie można dać nikomu w twarz tortem, choć przyznajcie, że byłoby to fajne. Zamiast tego możecie razem z koleżanką zorganizować sobie bitwę o najładniejszy tort ślubny ever! Klikamy na napis „go” i rozpoczynamy dekorowanie. U góry widzicie trzy ikonki pod którymi kryją się kategorie do zmian, różne dodatki i ozdoby do tortu. Pod ostatnią ikonką są zdjęcia przykładowych tortów ślubnych, które są mega udekorowane różnościami. Kiedy skończysz kliknij na napis „print”, aby wydrukować swój tort lub „back”, aby zagrać ponownie.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 239 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gra Deser Gry Lody Gry Fast Food Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Bar Gry Torty Gry Owoce Gry Przepisy Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Makaron Gry Ciastka Gry Warzywa