Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Bitwa na Torty – w tej grze niestety nie będzie można dać nikomu w twarz tortem, choć przyznajcie, że byłoby to fajne. Zamiast tego możecie razem z koleżanką zorganizować sobie bitwę o najładniejszy tort ślubny ever! Klikamy na napis „go” i rozpoczynamy dekorowanie. U góry widzicie trzy ikonki pod którymi kryją się kategorie do zmian, różne dodatki i ozdoby do tortu. Pod ostatnią ikonką są zdjęcia przykładowych tortów ślubnych, które są mega udekorowane różnościami. Kiedy skończysz kliknij na napis „print”, aby wydrukować swój tort lub „back”, aby zagrać ponownie.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2970 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Obiad Gry Pizza Gry Zarabianie Gry Ciastka Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Lody Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Torty Gry Fast Food Gry Bar Gry Makaron Gry Dekorowanki Gra Deser Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki