Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Bitwa na Torty – w tej grze niestety nie będzie można dać nikomu w twarz tortem, choć przyznajcie, że byłoby to fajne. Zamiast tego możecie razem z koleżanką zorganizować sobie bitwę o najładniejszy tort ślubny ever! Klikamy na napis „go” i rozpoczynamy dekorowanie. U góry widzicie trzy ikonki pod którymi kryją się kategorie do zmian, różne dodatki i ozdoby do tortu. Pod ostatnią ikonką są zdjęcia przykładowych tortów ślubnych, które są mega udekorowane różnościami. Kiedy skończysz kliknij na napis „print”, aby wydrukować swój tort lub „back”, aby zagrać ponownie.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 043 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Przepisy Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Pizza Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Bar Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gra Deser Gry Lody