Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Bitwa na Pizze – ta bitwa oznacza pyszną zabawę z serem na twarzy! Uważaj, abyś to Ty nie dostał taką cieplutką pizzą prosto w twarz. Kiedy któryś z kawałków pizzy odznaczy się i uniesie kliknij na niego jak najszybciej, a wtedy ten kawałek powędruje wprost w twarz Twojego przeciwnika. Musisz być bardzo szybki i sprytny. Powodzenia.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 305 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gra Deser Słodkie Gry Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Pizza Gry Bar Gry Warzywa Gry Zupy Gry Makaron Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Barbie Gry