Bitwa na Pizze | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Bitwa na Pizze – ta bitwa oznacza pyszną zabawę z serem na twarzy! Uważaj, abyś to Ty nie dostał taką cieplutką pizzą prosto w twarz. Kiedy któryś z kawałków pizzy odznaczy się i uniesie kliknij na niego jak najszybciej, a wtedy ten kawałek powędruje wprost w twarz Twojego przeciwnika. Musisz być bardzo szybki i sprytny. Powodzenia.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 418 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Barbie Gry Gry Fast Food Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Makaron Gra Deser Gry Kanapki Gry Zupy Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Torty Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe