Bitwa na Pizze - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Bitwa na Pizze – ta bitwa oznacza pyszną zabawę z serem na twarzy! Uważaj, abyś to Ty nie dostał taką cieplutką pizzą prosto w twarz. Kiedy któryś z kawałków pizzy odznaczy się i uniesie kliknij na niego jak najszybciej, a wtedy ten kawałek powędruje wprost w twarz Twojego przeciwnika. Musisz być bardzo szybki i sprytny. Powodzenia.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 616 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Dekorowanki Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Makaron Gry Torty Gry Warzywa Gry Owoce Gra Deser Gry Bar Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Obiad