Bitwa na Pizze | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Bitwa na Pizze – ta bitwa oznacza pyszną zabawę z serem na twarzy! Uważaj, abyś to Ty nie dostał taką cieplutką pizzą prosto w twarz. Kiedy któryś z kawałków pizzy odznaczy się i uniesie kliknij na niego jak najszybciej, a wtedy ten kawałek powędruje wprost w twarz Twojego przeciwnika. Musisz być bardzo szybki i sprytny. Powodzenia.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 539 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Bar Gra Deser Gry Torty Gry Zupy Gra Ciasto Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Lody Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Owoce Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe