Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Bitwa na Pizze – ta bitwa oznacza pyszną zabawę z serem na twarzy! Uważaj, abyś to Ty nie dostał taką cieplutką pizzą prosto w twarz. Kiedy któryś z kawałków pizzy odznaczy się i uniesie kliknij na niego jak najszybciej, a wtedy ten kawałek powędruje wprost w twarz Twojego przeciwnika. Musisz być bardzo szybki i sprytny. Powodzenia.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 739 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Owoce Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Przepisy Gry z Czekoladą Barbie Gry Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę