Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Bitwa na Hamburgery – dołącz do wielkiej bitwy na jedzenie, w której będziesz rzucać hamburgerami. Celuj tylko w te zwierzaki, które nie mają przy sobie żadnego kwiatka i pamiętaj, że jeśli pominiesz któregoś z przeciwników, stracisz jedno życie. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 774 razy
Zobacz także:
Gry Zwierzęta i Gotowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Warzywa Barbie Gry Gry Zarabianie Gra Deser Gry Torty Gry Owoce Gry Bar Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Ciastka