Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Bitwa na Hamburgery – dołącz do wielkiej bitwy na jedzenie, w której będziesz rzucać hamburgerami. Celuj tylko w te zwierzaki, które nie mają przy sobie żadnego kwiatka i pamiętaj, że jeśli pominiesz któregoś z przeciwników, stracisz jedno życie. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 931 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Śniadanie Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Barbie Gry Gry Bar Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę