Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Biszkopciki Sary (Sara’s Cooking Class Biscotti) – Sara zaprasza do nietypowej szkoły. Szkoły pieczenia i gotowania. Temat dzisiejszej lekcji to słodkie biszkopciki domowej roboty. W ramach lekcji wybierz jeden z przepisów i zobacz, jak to się robi, aby ciasto było puszyste i smaczne.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 874 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Kurczak Barbie Gry Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Pizza Gra Deser Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Bar Gry Obiad Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Zręcznościowe