Biszkopciki Sary | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Biszkopciki Sary (Sara’s Cooking Class Biscotti) – Sara zaprasza do nietypowej szkoły. Szkoły pieczenia i gotowania. Temat dzisiejszej lekcji to słodkie biszkopciki domowej roboty. W ramach lekcji wybierz jeden z przepisów i zobacz, jak to się robi, aby ciasto było puszyste i smaczne.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 1 572 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Fast Food Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Bar Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Torty Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Lody Słodkie Gry