Bistro na Plaży | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Bistro na Plaży – ten sympatyczny zwierzak otwiera swoje bistro na plaży. Zaczyna od przygotowania posiłku, który będzie serwował. Pomóż mu w tym. Klikaj na podświetlone produkty i zobacz jak powstaje pyszne danko!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 500 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gra Deser Gry Lody Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Makaron Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Torty Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Barbie Gry Gry Kanapki