Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Bistro na Plaży – ten sympatyczny zwierzak otwiera swoje bistro na plaży. Zaczyna od przygotowania posiłku, który będzie serwował. Pomóż mu w tym. Klikaj na podświetlone produkty i zobacz jak powstaje pyszne danko!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 416 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Torty Gry Pizza Gry Bar Słodkie Gry Gra Deser Gry Owoce Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Lody Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Barbie Gry Gry Obiad Gry Zrób To Sam