Bistro na Plaży | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Bistro na Plaży – ten sympatyczny zwierzak otwiera swoje bistro na plaży. Zaczyna od przygotowania posiłku, który będzie serwował. Pomóż mu w tym. Klikaj na podświetlone produkty i zobacz jak powstaje pyszne danko!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 594 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Bar Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Makaron Gra Ciasto Gry Owoce Gry Zupy Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gra Deser