Belgijskie Gofry - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Belgijskie Gofry – skomponuj swojego własnego gofra, wybierz jego kształt oraz dodatki. Pamiętaj, że tylko od Ciebie zależy to jak będzie wyglądał. Klikając na ikonki po lewej stronie ekranu gry na dole zmieniamy tło, natomiast po prawej stronie na dole mamy całą gamę zmian. Po kliknięciu u góry ekranu gry rozwija się lista z dostępnymi rzeczami. Klikamy, aby pojawiły się na naszym talerzu i komponujemy deser!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 19)
Grano już: 6 837 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Przepisy Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Lody Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Bar Barbie Gry Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Ciastka Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Zarabianie Słodkie Gry