Bekonowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Bekonowa Pizza – poznaj przepis na pyszną pizzę i nie mówimy tutaj tylko o smakowitym cieście, ale również o dodatkach. Na środku ekranu gry widzisz produkt, który należy użyć. Sięgnij po niego i przenieś nad miskę, aby nasypać lub wlać. Poznaj przepis na pyszna pizzę z bekonem w roli głównej.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 451 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Obiad Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Zupy Gry Warzywa Barbie Gry Gry Bar Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Kuchnia