Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Bekonowa Pizza – poznaj przepis na pyszną pizzę i nie mówimy tutaj tylko o smakowitym cieście, ale również o dodatkach. Na środku ekranu gry widzisz produkt, który należy użyć. Sięgnij po niego i przenieś nad miskę, aby nasypać lub wlać. Poznaj przepis na pyszna pizzę z bekonem w roli głównej.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2058 razy
Zobacz także:
Gry Pizza, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Owoce Gry Lody Gry Hamburgery Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Obiad Gra Ciasto Gry Kuchnia Gra Deser Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Ciastka