Bekonowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Bekonowa Pizza – poznaj przepis na pyszną pizzę i nie mówimy tutaj tylko o smakowitym cieście, ale również o dodatkach. Na środku ekranu gry widzisz produkt, który należy użyć. Sięgnij po niego i przenieś nad miskę, aby nasypać lub wlać. Poznaj przepis na pyszna pizzę z bekonem w roli głównej.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 784 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Zupy Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Lody Gra Deser Gry Kanapki Gry Kuchnia