Bekon, Sałata i Pomidor - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Bekon, Sałata i Pomidor – czyli latające kanapki:). Zrób kanapkę, która najczęściej składa się spodu bułki, sałaty, pomidora, bekonu i wierzchniej bułki. Zadanie wydaje się proste jednak wcale takim nie jest bo wszystkie składniki trzeba „złowić”. Postępujemy według podanego wzoru i po kolei łapiemy to co jest potrzebne do naszej kanapki w 3D.

Sterowanie – przy pomocy myszki – zbieramy składniki poprzez kliknięcie na nie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 6 525 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Zupy Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Obiad Gry Torty Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Lody Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Bar Barbie Gry Gry Przepisy