Bekon, Sałata i Pomidor - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Bekon, Sałata i Pomidor – czyli latające kanapki:). Zrób kanapkę, która najczęściej składa się spodu bułki, sałaty, pomidora, bekonu i wierzchniej bułki. Zadanie wydaje się proste jednak wcale takim nie jest bo wszystkie składniki trzeba „złowić”. Postępujemy według podanego wzoru i po kolei łapiemy to co jest potrzebne do naszej kanapki w 3D.

Sterowanie – przy pomocy myszki – zbieramy składniki poprzez kliknięcie na nie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 6 622 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Kurczak Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Bar Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Lody Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Kanapki