Bekon, Sałata i Pomidor - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Bekon, Sałata i Pomidor – czyli latające kanapki:). Zrób kanapkę, która najczęściej składa się spodu bułki, sałaty, pomidora, bekonu i wierzchniej bułki. Zadanie wydaje się proste jednak wcale takim nie jest bo wszystkie składniki trzeba „złowić”. Postępujemy według podanego wzoru i po kolei łapiemy to co jest potrzebne do naszej kanapki w 3D.

Sterowanie – przy pomocy myszki – zbieramy składniki poprzez kliknięcie na nie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 6 781 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Obiad Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Torty Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Hamburgery Gra Deser Gry Zupy Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Bar Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Zrób To Sam