Baśniowy Tort - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Baśniowy Tort (Fairy Tale Cake) – Wyjęty wprost z bajki o księżniczkach tort stoi przed nami. Dekoracje prześliczne a my możemy jej wykorzystać, zmieniać i dopasowywać tworząc własny baśniowy deser. Kwiaty, motylki i prześliczne figurki na szczycie mogą tylko dodać mu jeszcze więcej uroku. Dopasuj jeszcze do niego paterę i obrus. Baśniowi goście będą zachwyceni.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 331 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Fast Food Słodkie Gry Gra Deser Gry Torty Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Obiad