Baśniowy Tort - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Baśniowy Tort (Fairy Tale Cake) – Wyjęty wprost z bajki o księżniczkach tort stoi przed nami. Dekoracje prześliczne a my możemy jej wykorzystać, zmieniać i dopasowywać tworząc własny baśniowy deser. Kwiaty, motylki i prześliczne figurki na szczycie mogą tylko dodać mu jeszcze więcej uroku. Dopasuj jeszcze do niego paterę i obrus. Baśniowi goście będą zachwyceni.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 495 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Torty Gry Makaron Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Lody Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Śniadanie