Baśniowy Tort - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Baśniowy Tort (Fairy Tale Cake) – Wyjęty wprost z bajki o księżniczkach tort stoi przed nami. Dekoracje prześliczne a my możemy jej wykorzystać, zmieniać i dopasowywać tworząc własny baśniowy deser. Kwiaty, motylki i prześliczne figurki na szczycie mogą tylko dodać mu jeszcze więcej uroku. Dopasuj jeszcze do niego paterę i obrus. Baśniowi goście będą zachwyceni.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 166 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gra Deser Gry Lody Gry Ciastka Gry Makaron Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Torty