Barbie Piecze Ziemniaczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Barbie Piecze Ziemniaczki – Barbie postanowiła przygotować pyszne pieczone ziemniaczki dla Kena. Pomóż jej w tym, bo sama sobie raczej nie poradzi. Jest to spore wyzwanie dla osoby, która nie zajmuje się gotowaniem na co dzień, ale coraz częściej bierze się za wymyślne dania. Na początek myjemy ziemniaczki, klikamy myszką na niego i trzymając wciśnięty przycisk myszki kręcimy myszką w koło. Myjemy tak długo aż zapełni się na żółto cały pasek u góry. Pamiętajcie, że każde zadanie jest na czas. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką, obracamy ją i przeciągamy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 21)
Grano już: 9 480 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Makaron Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Warzywa Gry Kuchnia Gra Deser Gry Zupy Gry Lody Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Bar Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Śniadanie