Barbie Piecze Ziemniaczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Barbie Piecze Ziemniaczki – Barbie postanowiła przygotować pyszne pieczone ziemniaczki dla Kena. Pomóż jej w tym, bo sama sobie raczej nie poradzi. Jest to spore wyzwanie dla osoby, która nie zajmuje się gotowaniem na co dzień, ale coraz częściej bierze się za wymyślne dania. Na początek myjemy ziemniaczki, klikamy myszką na niego i trzymając wciśnięty przycisk myszki kręcimy myszką w koło. Myjemy tak długo aż zapełni się na żółto cały pasek u góry. Pamiętajcie, że każde zadanie jest na czas. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką, obracamy ją i przeciągamy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 21)
Grano już: 9 385 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Owoce Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Lody Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Torty Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Obiad Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gra Deser