Barbie i jej Chili Con Carne - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Barbie i jej Chili Con Carne (Chef Barbie Chili Con Carne) – Barbie planuje dziś romantyczny wieczór z Kenem. Daniem głównym będzie mistrzowsko przygotowane i ulubione Chili Con Carne. Wieczór się zbliża, czasu jest mało a Barbie prosi was o pomoc. Poszukajcie w kuchni niezbędnych składników i krok, po kroku przygotujcie pyszne jedzenie dla naszych zakochanych.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 019 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Owoce Gry Makaron Gry Kurczak Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Dekorowanki