Barbie i jej Chili Con Carne - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Barbie i jej Chili Con Carne (Chef Barbie Chili Con Carne) – Barbie planuje dziś romantyczny wieczór z Kenem. Daniem głównym będzie mistrzowsko przygotowane i ulubione Chili Con Carne. Wieczór się zbliża, czasu jest mało a Barbie prosi was o pomoc. Poszukajcie w kuchni niezbędnych składników i krok, po kroku przygotujcie pyszne jedzenie dla naszych zakochanych.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 2 218 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Zupy Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Przepisy Gry Owoce Gry Warzywa Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Lody Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Kuchnia