Barbie Dekoruje Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Barbie Dekoruje Babeczki – dekorowanie babeczek to chyba najfajniejsze zajęcie pod słońcem! Barbie przygotowała już babeczki i polewy w różnych smakach, kolorowe posypki, piękne papilotki oraz ozdoby z cukru, dzięki którym stworzysz wspaniale wyglądający smakołyk.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 373 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gra Deser Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Torty Gry Makaron Gry Warzywa Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Dekorowanki