Barbie Dekoruje Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Barbie Dekoruje Babeczki – dekorowanie babeczek to chyba najfajniejsze zajęcie pod słońcem! Barbie przygotowała już babeczki i polewy w różnych smakach, kolorowe posypki, piękne papilotki oraz ozdoby z cukru, dzięki którym stworzysz wspaniale wyglądający smakołyk.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 185 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Torty Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Bar Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Lody Gry Zarabianie