Barbie – Czas na Kawę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Barbie – Czas na Kawę – czy może być coś przyjemniejszego w niedzielne popołudnie, niż kawa lub herbata w gronie przyjaciół? Barbie właśnie przygotowuje się do podjęcia gości i z tej okazji chciałaby jakoś wyjątkowo urządzić salonik. Pomóż jej w wyborze wystroju klikając w ikonki po lewej stronie.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 420 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Makaron Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Torty Gry Pieczenie Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Lody Gra Ciasto Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Fast Food Gra Deser Słodkie Gry