Barbie – Czas na Kawę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Barbie – Czas na Kawę – czy może być coś przyjemniejszego w niedzielne popołudnie, niż kawa lub herbata w gronie przyjaciół? Barbie właśnie przygotowuje się do podjęcia gości i z tej okazji chciałaby jakoś wyjątkowo urządzić salonik. Pomóż jej w wyborze wystroju klikając w ikonki po lewej stronie.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 611 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Obiad Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Makaron Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Bar Gry Kuchnia Słodkie Gry Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Kanapki