Barbie – Czas na Kawę | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Barbie – Czas na Kawę – czy może być coś przyjemniejszego w niedzielne popołudnie, niż kawa lub herbata w gronie przyjaciół? Barbie właśnie przygotowuje się do podjęcia gości i z tej okazji chciałaby jakoś wyjątkowo urządzić salonik. Pomóż jej w wyborze wystroju klikając w ikonki po lewej stronie.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 779 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Pizza Gry Ciastka Gra Deser Barbie Gry Gry Makaron Gry Torty Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Warzywa