Barbie – Czas na Kawę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Barbie – Czas na Kawę – czy może być coś przyjemniejszego w niedzielne popołudnie, niż kawa lub herbata w gronie przyjaciół? Barbie właśnie przygotowuje się do podjęcia gości i z tej okazji chciałaby jakoś wyjątkowo urządzić salonik. Pomóż jej w wyborze wystroju klikając w ikonki po lewej stronie.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 106 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Makaron Gry Obiad Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gra Deser Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Kurczak Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gra Ciasto