Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Barbie – Czas na Kawę – czy może być coś przyjemniejszego w niedzielne popołudnie, niż kawa lub herbata w gronie przyjaciół? Barbie właśnie przygotowuje się do podjęcia gości i z tej okazji chciałaby jakoś wyjątkowo urządzić salonik. Pomóż jej w wyborze wystroju klikając w ikonki po lewej stronie.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 468 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Bar Gry Śniadanie Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Torty Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Warzywa Gry Zupy Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Owoce Słodkie Gry Gry Lody Gry Kuchnia Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek