Bar Sushi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Bar Sushi – prowadzisz restaurację typu sushi. Patrz uważnie co zamawiają klienci i przygotuj dokładnie to co chcą. Potrzebne produkty masz na brązowych stolikach. Przeciągaj myszką rzeczy na tacę i podawaj gościom skompletowane zamówienia. Na dole ekranu widzisz ile pieniędzy musisz zarobić na danym poziomie i pamiętaj, że gra jest na czas.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 730 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Lody Słodkie Gry Gry Śniadanie Gra Deser Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Torty Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Makaron Gry Owoce Gry Ciastka