Bar Sushi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Bar Sushi – prowadzisz restaurację typu sushi. Patrz uważnie co zamawiają klienci i przygotuj dokładnie to co chcą. Potrzebne produkty masz na brązowych stolikach. Przeciągaj myszką rzeczy na tacę i podawaj gościom skompletowane zamówienia. Na dole ekranu widzisz ile pieniędzy musisz zarobić na danym poziomie i pamiętaj, że gra jest na czas.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 880 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Lody Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Bar Gry Makaron Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty