Bar Sushi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Bar Sushi – prowadzisz restaurację typu sushi. Patrz uważnie co zamawiają klienci i przygotuj dokładnie to co chcą. Potrzebne produkty masz na brązowych stolikach. Przeciągaj myszką rzeczy na tacę i podawaj gościom skompletowane zamówienia. Na dole ekranu widzisz ile pieniędzy musisz zarobić na danym poziomie i pamiętaj, że gra jest na czas.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 549 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Torty Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Ciastka Barbie Gry Gra Deser Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek