Bar Sushi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Bar Sushi – prowadzisz restaurację typu sushi. Patrz uważnie co zamawiają klienci i przygotuj dokładnie to co chcą. Potrzebne produkty masz na brązowych stolikach. Przeciągaj myszką rzeczy na tacę i podawaj gościom skompletowane zamówienia. Na dole ekranu widzisz ile pieniędzy musisz zarobić na danym poziomie i pamiętaj, że gra jest na czas.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 4 346 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Deser Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Lody Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Owoce Gry Torty Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Fast Food Barbie Gry