Bar Kanapkowy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Bar Kanapkowy – pomóż w prowadzeniu baru kanapkowego. To mega wyzwanie, bo klienci zamawiają dużo i chcą otrzymać kanapkę szybko. Czasem mogą domówić napój i robi się naprawdę gorąco. W każdym dniu powinieneś obsłużyć odpowiednią ilość gości, aby osiągnąć podstawowy cel i zarobić mniejszą ilość pieniędzy lub postaraj się i zgarnij całą pulę. Klikaj na gości, aby wybrali coś z menu i przyrządzaj kanapki.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 5 440 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Warzywa Barbie Gry Gra Deser Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Makaron Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Owoce Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Bar Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Torty Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Fast Food