Bar Kanapkowy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Bar Kanapkowy – pomóż w prowadzeniu baru kanapkowego. To mega wyzwanie, bo klienci zamawiają dużo i chcą otrzymać kanapkę szybko. Czasem mogą domówić napój i robi się naprawdę gorąco. W każdym dniu powinieneś obsłużyć odpowiednią ilość gości, aby osiągnąć podstawowy cel i zarobić mniejszą ilość pieniędzy lub postaraj się i zgarnij całą pulę. Klikaj na gości, aby wybrali coś z menu i przyrządzaj kanapki.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 5 333 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Pizza Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Bar Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Kurczak Gra Deser Gry Warzywa Gry Owoce Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Torty Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Zupy Gry Kanapki