Bar Kanapkowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Bar Kanapkowy – pomóż w prowadzeniu baru kanapkowego. To mega wyzwanie, bo klienci zamawiają dużo i chcą otrzymać kanapkę szybko. Czasem mogą domówić napój i robi się naprawdę gorąco. W każdym dniu powinieneś obsłużyć odpowiednią ilość gości, aby osiągnąć podstawowy cel i zarobić mniejszą ilość pieniędzy lub postaraj się i zgarnij całą pulę. Klikaj na gości, aby wybrali coś z menu i przyrządzaj kanapki.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 6 507 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bar Gra Deser Gry Makaron Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Lody Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Barbie Gry Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Warzywa