Bar Kanapkowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Bar Kanapkowy – pomóż w prowadzeniu baru kanapkowego. To mega wyzwanie, bo klienci zamawiają dużo i chcą otrzymać kanapkę szybko. Czasem mogą domówić napój i robi się naprawdę gorąco. W każdym dniu powinieneś obsłużyć odpowiednią ilość gości, aby osiągnąć podstawowy cel i zarobić mniejszą ilość pieniędzy lub postaraj się i zgarnij całą pulę. Klikaj na gości, aby wybrali coś z menu i przyrządzaj kanapki.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 6 705 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gra Deser Gry Warzywa Gry Lody Gry Bar Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery