Banoffee | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Banoffee – ciekawa nazwa, prawda? A wiecie jakie połączenie słów się tu skrywa? Banan i Toffi. Czyli zajmiemy się dzisiaj zrobieniem pysznego ciasta bananowego z pysznym toffi. A nasza kuchnia jest również w bardzo wyjątkowym miejscu, bo na lodowej krze. Trzeba uważać, żeby nie wpaść do lodowatej wody. Wszystkie składniki są ładnie przygotowane, a więc my przy pomocy myszki klikamy i wrzucamy różne rzeczy do garnka. Żółte strzałki pokazują, co należy teraz wlać, wsypać lub dodać. Poprzez kliknięcie podnosimy dany element, podążamy za strzałką i kolejne kliknięcie powoduje upuszczenie rzeczy w miejscu gdzie wskazuje strzałka. Poznajcie przepis i namówcie mamę na zrobienie takiego deseru.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 28)
Grano już: 9 755 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Lody Gry Kurczak Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Zupy Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gra Deser Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Torty Gry Hamburgery Gra Ciasto Barbie Gry Gry Kanapki Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą