Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Banoffee – ciekawa nazwa, prawda? A wiecie jakie połączenie słów się tu skrywa? Banan i Toffi. Czyli zajmiemy się dzisiaj zrobieniem pysznego ciasta bananowego z pysznym toffi. A nasza kuchnia jest również w bardzo wyjątkowym miejscu, bo na lodowej krze. Trzeba uważać, żeby nie wpaść do lodowatej wody. Wszystkie składniki są ładnie przygotowane, a więc my przy pomocy myszki klikamy i wrzucamy różne rzeczy do garnka. Żółte strzałki pokazują, co należy teraz wlać, wsypać lub dodać. Poprzez kliknięcie podnosimy dany element, podążamy za strzałką i kolejne kliknięcie powoduje upuszczenie rzeczy w miejscu gdzie wskazuje strzałka. Poznajcie przepis i namówcie mamę na zrobienie takiego deseru.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 28)
Grano już: 9 395 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Bar Gry Pizza Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Zarabianie Barbie Gry Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Makaron