Bananowo-Orzechowy Chlebek - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Bananowo-Orzechowy Chlebek (Baking Banana Walnut Bread) – Oderwijmy się na chwilę od tradycyjnego spostrzegania kuchni. Chleb przecież nie musi być tylko i wyłącznie żytni. Na pewno poznaliście jego różne rodzaje. Teraz możecie poznać kolejną i smakowitą wersję tego pieczywa. Banany i orzechy świetnie się tu sprawdzą.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 071 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Owoce Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gra Deser Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Makaron Gry Torty Gry Obiad Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Lody Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Bar Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa