Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Bananowo-Orzechowy Chlebek (Baking Banana Walnut Bread) – Oderwijmy się na chwilę od tradycyjnego spostrzegania kuchni. Chleb przecież nie musi być tylko i wyłącznie żytni. Na pewno poznaliście jego różne rodzaje. Teraz możecie poznać kolejną i smakowitą wersję tego pieczywa. Banany i orzechy świetnie się tu sprawdzą.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 429 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Kuchnia Włoska Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Torty Słodkie Gry Barbie Gry Gry Owoce Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Przepisy Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie