Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Bananowe Lizaki – Znacie już przepis na pyszne lizaki, które szybko możecie zrobić ze zwykłych bananów? W tej grze zobaczycie jak łatwo wykonać i ozdobić takie słodkości.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2362 razy
Zobacz także:
Gry Desery, , , , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Bar Gry Zarabianie Gra Deser Gry Obiad Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Torty