Bananowa Rozkosz - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Bananowa Rozkosz – w tej grze przygotowujemy pyszne ciasto bananowe. Postępując zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie, to my sami robimy to ciasto od początku do końca. Zaczynamy od pokrojenia bananów w plasterki, aby to zrobić klikamy na najwyżej znajdujące się kółko, wciskamy lewy przycisk myszki i nie puszczając go przeciągamy myszką w dół. Robimy tak za każdym razem kiedy pojawi się przerywana linia wyznaczająca miejsce krojenia. Powodzenia i aby ciasto wyrosło!

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy wzdłuż linii.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 6 681 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Makaron Gry Lody Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Bar Gra Ciasto Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Śniadanie