Bananowa Rozkosz - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Bananowa Rozkosz – w tej grze przygotowujemy pyszne ciasto bananowe. Postępując zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie, to my sami robimy to ciasto od początku do końca. Zaczynamy od pokrojenia bananów w plasterki, aby to zrobić klikamy na najwyżej znajdujące się kółko, wciskamy lewy przycisk myszki i nie puszczając go przeciągamy myszką w dół. Robimy tak za każdym razem kiedy pojawi się przerywana linia wyznaczająca miejsce krojenia. Powodzenia i aby ciasto wyrosło!

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy wzdłuż linii.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 6 550 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Makaron Barbie Gry Gry Bar Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Torty Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Zupy Gry Hamburgery