Bananowa Rozkosz - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Bananowa Rozkosz – w tej grze przygotowujemy pyszne ciasto bananowe. Postępując zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie, to my sami robimy to ciasto od początku do końca. Zaczynamy od pokrojenia bananów w plasterki, aby to zrobić klikamy na najwyżej znajdujące się kółko, wciskamy lewy przycisk myszki i nie puszczając go przeciągamy myszką w dół. Robimy tak za każdym razem kiedy pojawi się przerywana linia wyznaczająca miejsce krojenia. Powodzenia i aby ciasto wyrosło!

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy wzdłuż linii.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 7 172 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Owoce Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Makaron Barbie Gry Gry Bar Gry Zupy Gry Warzywa Gry Torty Gra Deser Gry Lody Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry z Czekoladą