Bananowa Rozkosz | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Bananowa Rozkosz – w tej grze przygotowujemy pyszne ciasto bananowe. Postępując zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie, to my sami robimy to ciasto od początku do końca. Zaczynamy od pokrojenia bananów w plasterki, aby to zrobić klikamy na najwyżej znajdujące się kółko, wciskamy lewy przycisk myszki i nie puszczając go przeciągamy myszką w dół. Robimy tak za każdym razem kiedy pojawi się przerywana linia wyznaczająca miejsce krojenia. Powodzenia i aby ciasto wyrosło!

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy wzdłuż linii.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 5 926 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Torty Gry Owoce Gry Przepisy Gry Obiad Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zarabianie Gra Deser Gry Kurczak Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gra Ciasto Gry Dekorowanki