Bananowa Rozkosz - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Bananowa Rozkosz – w tej grze przygotowujemy pyszne ciasto bananowe. Postępując zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie, to my sami robimy to ciasto od początku do końca. Zaczynamy od pokrojenia bananów w plasterki, aby to zrobić klikamy na najwyżej znajdujące się kółko, wciskamy lewy przycisk myszki i nie puszczając go przeciągamy myszką w dół. Robimy tak za każdym razem kiedy pojawi się przerywana linia wyznaczająca miejsce krojenia. Powodzenia i aby ciasto wyrosło!

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy wzdłuż linii.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 7 285 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Torty Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Fast Food Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Lody