Bananowa Kuchnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Bananowa Kuchnia – zapraszam do kuchni, w której głównym składnikiem będzie banan, a co z niego powstanie? Sami zobaczcie! Instrukcje pojawiają się na dole ekranu gry. Na początku należy rozgrzać piekarnik do 350 stopni. Klikamy na strzałki, aby zwiększyć temperaturę. Potem czytamy co po kolei należy dodać. Klikajcie na cukier i na misę, aby go tam wrzucić. Przyjemnej pracy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 5 933 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Ciastka Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Torty Gry Owoce Gry Kuchnia