Bananowa Kuchnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Bananowa Kuchnia – zapraszam do kuchni, w której głównym składnikiem będzie banan, a co z niego powstanie? Sami zobaczcie! Instrukcje pojawiają się na dole ekranu gry. Na początku należy rozgrzać piekarnik do 350 stopni. Klikamy na strzałki, aby zwiększyć temperaturę. Potem czytamy co po kolei należy dodać. Klikajcie na cukier i na misę, aby go tam wrzucić. Przyjemnej pracy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 5 993 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Bar Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Zarabianie Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Obiad Gry Lody Barbie Gry