Bananowa Kuchnia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Bananowa Kuchnia – zapraszam do kuchni, w której głównym składnikiem będzie banan, a co z niego powstanie? Sami zobaczcie! Instrukcje pojawiają się na dole ekranu gry. Na początku należy rozgrzać piekarnik do 350 stopni. Klikamy na strzałki, aby zwiększyć temperaturę. Potem czytamy co po kolei należy dodać. Klikajcie na cukier i na misę, aby go tam wrzucić. Przyjemnej pracy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 5 553 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Makaron Gry Owoce Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Barbie Gry Gra Deser Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Torty Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Bar Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki