Balansowanie ze Słodyczami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Balansowanie ze Słodyczami – przeciągaj słodycze i poprzez kliknięcie ustaw je tak, aby konstrukcja nie zawaliła się. Klawiszami A oraz D możesz przekręcać słodycze. Pierwszy poziom gry jest łatwy, ale potem będzie coraz trudniej. Przygotuj się na niezły wysiłek umysłowy, kombinuj i przechodź do kolejnych poziomów!

Sterowanie – przy pomocy myszki oraz klawiszy A i D.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.1/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 4 750 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Bar Barbie Gry Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Kuchnia Gry Makaron Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Obiad Gry Owoce Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gra Deser Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie