Balansowanie ze Słodyczami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Balansowanie ze Słodyczami – przeciągaj słodycze i poprzez kliknięcie ustaw je tak, aby konstrukcja nie zawaliła się. Klawiszami A oraz D możesz przekręcać słodycze. Pierwszy poziom gry jest łatwy, ale potem będzie coraz trudniej. Przygotuj się na niezły wysiłek umysłowy, kombinuj i przechodź do kolejnych poziomów!

Sterowanie – przy pomocy myszki oraz klawiszy A i D.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.1/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 4 585 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Warzywa Gra Deser Gry Zarabianie Gry Lody Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Hamburgery Gry Torty Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gra Ciasto Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Zupy