Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Bałagan w Kuchni – potrenujcie trochę sprzątanie w kuchni odkładając wszystkie rzeczy na swoje miejsce. Niektóre trzeba będzie wyrzucić, inne schować, a jeszcze inne powycierać. Na wykonanie zadania macie tylko 3 minutki, więc do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 995 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Kuchnia Włoska Gry Kanapki Gry Lody Gra Deser Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Obiad Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Bar