Bałagan w Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Bałagan w Kuchni – potrenujcie trochę sprzątanie w kuchni odkładając wszystkie rzeczy na swoje miejsce. Niektóre trzeba będzie wyrzucić, inne schować, a jeszcze inne powycierać. Na wykonanie zadania macie tylko 3 minutki, więc do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 905 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Fast Food Gry Lody Gry Makaron Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Torty Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Obiad