Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Bałagan w Kuchni – potrenujcie trochę sprzątanie w kuchni odkładając wszystkie rzeczy na swoje miejsce. Niektóre trzeba będzie wyrzucić, inne schować, a jeszcze inne powycierać. Na wykonanie zadania macie tylko 3 minutki, więc do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1347 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Obiad Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Lody Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gra Deser Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Barbie Gry Gra Ciasto