Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Bałagan w Kuchni – potrenujcie trochę sprzątanie w kuchni odkładając wszystkie rzeczy na swoje miejsce. Niektóre trzeba będzie wyrzucić, inne schować, a jeszcze inne powycierać. Na wykonanie zadania macie tylko 3 minutki, więc do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 538 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kanapki Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Lody Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Obiad Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie