Bałagan w Kuchni | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Bałagan w Kuchni – potrenujcie trochę sprzątanie w kuchni odkładając wszystkie rzeczy na swoje miejsce. Niektóre trzeba będzie wyrzucić, inne schować, a jeszcze inne powycierać. Na wykonanie zadania macie tylko 3 minutki, więc do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 706 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Torty Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Owoce Gry Warzywa Barbie Gry Gry Lody Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Przepisy Gry Kurczak