Bałagan w Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Bałagan w Kuchni – potrenujcie trochę sprzątanie w kuchni odkładając wszystkie rzeczy na swoje miejsce. Niektóre trzeba będzie wyrzucić, inne schować, a jeszcze inne powycierać. Na wykonanie zadania macie tylko 3 minutki, więc do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 739 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Bar Gry Przepisy Gry Obiad Gry Ciastka Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Fast Food Gry Lody Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Makaron Gry Kurczak