Bałagan w Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Bałagan w Kuchni – potrenujcie trochę sprzątanie w kuchni odkładając wszystkie rzeczy na swoje miejsce. Niektóre trzeba będzie wyrzucić, inne schować, a jeszcze inne powycierać. Na wykonanie zadania macie tylko 3 minutki, więc do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 825 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Lody Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Obiad Gra Ciasto Gry Owoce Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Przepisy