Baja Fish Tacos - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Baja Fish Tacos – Zapraszamy do kuchni z Bają. Meksykańskie specjały w nietuzinkowych odsłonach to jej ulubione jedzenie. A jak to się robi? Wejdźmy do jej kuchni i razem, krok po kroku przygotujmy tacos z rybą.

Sterowanie – myszką

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 843 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Bar Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Fast Food Gry Torty Gra Ciasto Gry Zupy Gra Deser Gry Kanapki