Baby Hazel w Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Baby Hazel w Kuchni – ta mała dziewczynka bardzo chciałaby pomoc mamie w kuchni w przygotowaniu pure z jabłek oraz zupy jarzynowej. Pomóż tej małej zabrać ze sklepu wszystkie potrzebne rzeczy i zabierz ją do kuchni. Może pod Twoim okiem nie skończy się do totalną katastrofą. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 23)
Grano już: 9 809 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Przepisy Barbie Gry Gry Torty Gry Bar Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Lody Gry Makaron Gry Kurczak Gry Obiad Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Zupy Gry Owoce Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gra Deser