Baby Hazel w Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Baby Hazel w Kuchni – ta mała dziewczynka bardzo chciałaby pomoc mamie w kuchni w przygotowaniu pure z jabłek oraz zupy jarzynowej. Pomóż tej małej zabrać ze sklepu wszystkie potrzebne rzeczy i zabierz ją do kuchni. Może pod Twoim okiem nie skończy się do totalną katastrofą. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 23)
Grano już: 9 426 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Obiad Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gra Deser Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Torty Gry Lody Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Owoce Barbie Gry