Baby Hazel i Święto Dziękczynienia | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Święto Dziękczynienia Baby Hazel – mała Hazel myśli już o wszystkich rzeczach, które musi zrobić zanim jej dziadkowie przyjdą na obiad z okazji święta Dziękczynienia. Wie, że jej mama przygotuje tradycyjnego indyka, dlatego Hazel postanowiła pomóc na farmie. Podawaj jej rzeczy o których myśli i utrzymaj ją w dobrym nastroju.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 490 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gra Deser Gry Bar Gry Pizza Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Lody Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Owoce Barbie Gry Gry Pieczenie