Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Święto Dziękczynienia Baby Hazel – mała Hazel myśli już o wszystkich rzeczach, które musi zrobić zanim jej dziadkowie przyjdą na obiad z okazji święta Dziękczynienia. Wie, że jej mama przygotuje tradycyjnego indyka, dlatego Hazel postanowiła pomóc na farmie. Podawaj jej rzeczy o których myśli i utrzymaj ją w dobrym nastroju.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 316 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kurczak Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Lody Gra Deser Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Przepisy Gry Makaron