Baby Hazel i Święto Dziękczynienia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Święto Dziękczynienia Baby Hazel – mała Hazel myśli już o wszystkich rzeczach, które musi zrobić zanim jej dziadkowie przyjdą na obiad z okazji święta Dziękczynienia. Wie, że jej mama przygotuje tradycyjnego indyka, dlatego Hazel postanowiła pomóc na farmie. Podawaj jej rzeczy o których myśli i utrzymaj ją w dobrym nastroju.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 740 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gra Deser Gry Ciastka Gry Makaron Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Lody Gry Fast Food Gry Owoce Gry Obiad Gry Przepisy