Baby Hazel i Nowy Rok - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Baby Hazel i Nowy Rok – przed nami kolejna okazja do świętowania – Sylwester! Podczas gdy mama krząta się w kuchni szykując pyszności, mała Hazel przygotowuje przyjęcie. Wy również jesteście zaproszeni, więc towarzyszcie dziewczynce w przygotowaniach i zabawie.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 664 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Fast Food Gra Deser Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Owoce Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zupy Gry Torty Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gra Ciasto Barbie Gry Gry Obiad Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę