Baby Hazel i Nowy Rok - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Baby Hazel i Nowy Rok – przed nami kolejna okazja do świętowania – Sylwester! Podczas gdy mama krząta się w kuchni szykując pyszności, mała Hazel przygotowuje przyjęcie. Wy również jesteście zaproszeni, więc towarzyszcie dziewczynce w przygotowaniach i zabawie.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 436 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Fast Food Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Kurczak Gry Obiad Gry Zupy Gry Ciastka Gra Deser Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery