Baby Hazel i Nowy Rok - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Baby Hazel i Nowy Rok – przed nami kolejna okazja do świętowania – Sylwester! Podczas gdy mama krząta się w kuchni szykując pyszności, mała Hazel przygotowuje przyjęcie. Wy również jesteście zaproszeni, więc towarzyszcie dziewczynce w przygotowaniach i zabawie.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 340 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Deser Gry Przepisy Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Owoce Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Lody Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Zupy