Baby Hazel i Nowy Rok | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Baby Hazel i Nowy Rok – przed nami kolejna okazja do świętowania – Sylwester! Podczas gdy mama krząta się w kuchni szykując pyszności, mała Hazel przygotowuje przyjęcie. Wy również jesteście zaproszeni, więc towarzyszcie dziewczynce w przygotowaniach i zabawie.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 439 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Fast Food Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Torty Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Kanapki Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Pizza Gra Deser Gry Lody Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek