Baby Hazel i Nowy Rok - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Baby Hazel i Nowy Rok – przed nami kolejna okazja do świętowania – Sylwester! Podczas gdy mama krząta się w kuchni szykując pyszności, mała Hazel przygotowuje przyjęcie. Wy również jesteście zaproszeni, więc towarzyszcie dziewczynce w przygotowaniach i zabawie.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 196 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Fast Food Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Obiad Gry Przepisy Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Zarabianie Słodkie Gry Barbie Gry