Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Baby Hazel i Nowy Rok – przed nami kolejna okazja do świętowania – Sylwester! Podczas gdy mama krząta się w kuchni szykując pyszności, mała Hazel przygotowuje przyjęcie. Wy również jesteście zaproszeni, więc towarzyszcie dziewczynce w przygotowaniach i zabawie.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1054 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Pizza Gra Ciasto Gry Torty Gry Fast Food Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Ciastka Gry Makaron Gry Przepisy Gry Kanapki Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Owoce Gry Kuchnia Gra Deser Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Kurczak Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe