Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Baby Hazel i Nowy Rok – przed nami kolejna okazja do świętowania – Sylwester! Podczas gdy mama krząta się w kuchni szykując pyszności, mała Hazel przygotowuje przyjęcie. Wy również jesteście zaproszeni, więc towarzyszcie dziewczynce w przygotowaniach i zabawie.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1169 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Fast Food Gry Ciastka Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Lody Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Obiad Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gra Deser