Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Babusie Pandusie (Panda Cupcakes) – babeczki z uroczymi pandami w roli głównej zrobią furorę na każdym przyjęciu. Zobaczcie jak wykonać te słodkie ozdoby za pomocą foremek.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 345 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Obiad Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Lody Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Bar Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Pizza