Babeczkowe Dekoracje - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Babeczkowe Dekoracje – babeczki, muffinki to bardzo popularny przysmak na deser, po obiadku. Jedak wiadomo, że taka babeczka cały swój urok zawdzięcza odpowiedniemu przystrojeniu. Zróbcie wszystko, aby wyglądała pięknie i oczarowała Waszych gości. W prawym górnym rogu widzimy kilka propozycji ozdobnego papieru, kliknijcie na jeden z nich, a następnie na czerwoną strzałkę. Następnie wybieramy wierzch babeczki itd. Przyjemnej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 7 488 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Zupy Gra Deser Gry Obiad Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Torty Gry Ciastka Gry Owoce Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Lody Słodkie Gry Gry Makaron