Babeczkowa Impreza | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Babeczkowa Impreza (Cupcake Party) – Karnawał już w toku. Każdy by chciał iść na jakąś imprezę, bal, tańce a przy okazji poczęstunek. Co można zaproponować gościom? Coś poręcznego, uroczego, słodkiego? Babeczki. Na Babeczkowej imprezie są obowiązkowe. I nie mogą być nudne. Trzeba je koniecznie przyozdobić, udekorować i podac na stół. Pomóżcie w dekorowaniu tych pyszności.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 505 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Bar Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Obiad Gry Warzywa Gra Deser Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Lody