Babeczkowa Impreza | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Babeczkowa Impreza (Cupcake Party) – Karnawał już w toku. Każdy by chciał iść na jakąś imprezę, bal, tańce a przy okazji poczęstunek. Co można zaproponować gościom? Coś poręcznego, uroczego, słodkiego? Babeczki. Na Babeczkowej imprezie są obowiązkowe. I nie mogą być nudne. Trzeba je koniecznie przyozdobić, udekorować i podac na stół. Pomóżcie w dekorowaniu tych pyszności.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 188 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Owoce Gry Bar Gry Pizza Gra Deser Gry Pieczenie Gry Torty Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Makaron Gry Obiad Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę