Babeczkowa Impreza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Babeczkowa Impreza (Cupcake Party) – Karnawał już w toku. Każdy by chciał iść na jakąś imprezę, bal, tańce a przy okazji poczęstunek. Co można zaproponować gościom? Coś poręcznego, uroczego, słodkiego? Babeczki. Na Babeczkowej imprezie są obowiązkowe. I nie mogą być nudne. Trzeba je koniecznie przyozdobić, udekorować i podac na stół. Pomóżcie w dekorowaniu tych pyszności.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 903 razy
Zobacz także:
Gry Desery,

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Owoce Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gra Deser Gry Hamburgery Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Torty Gry Lody