Babeczki Toto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Babeczki Toto – masz do wyboru dwie opcje grania. Po pierwsze możesz zagrać w ‚free mode’, czyli samemu dekorujesz babeczkę. Zmieniasz polewę, posypkę oraz możesz nałożyć dodatek. Możesz również wybrać ‚challenge mode’ i spróbować zmierzyć się z Toto. Twoim zadaniem będzie wykonanie dokładnie takiej samej babeczki jaką zrobił Toto. Im szybciej to zrobisz, tym więcej punktów zdobędziesz. Dekoruj szybko i tak samo i przechodź do kolejnego poziomu.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 6 822 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Bar Gry Makaron Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Ciastka Gra Deser Gra Ciasto Barbie Gry Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Fast Food Gry Lody Gry Przepisy Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą