Babeczki Tessy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Babeczki Tessy – przygotuj razem z Tessą pyszne i piękne babeczki. Na początku widzisz wszystkie składniki potrzebne do ich upieczenia. Następnie czerwona strzałka przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie etapy od robienia ciasta po udekorowanie gotowej babeczki. Klikając na wskazane produkty bierzesz je, a klikając nad miską upuszczasz. Kiedy trzeba będzie zamieszać, kliknij, przytrzymaj wciśnięty przycisk myszki i wykonaj kółko myszką po wskazanych strzałkach. Udanych wypieków!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 22)
Grano już: 9 718 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Zupy Gry Przepisy Barbie Gry Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Ciastka