Babeczki Tessy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Babeczki Tessy – przygotuj razem z Tessą pyszne i piękne babeczki. Na początku widzisz wszystkie składniki potrzebne do ich upieczenia. Następnie czerwona strzałka przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie etapy od robienia ciasta po udekorowanie gotowej babeczki. Klikając na wskazane produkty bierzesz je, a klikając nad miską upuszczasz. Kiedy trzeba będzie zamieszać, kliknij, przytrzymaj wciśnięty przycisk myszki i wykonaj kółko myszką po wskazanych strzałkach. Udanych wypieków!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 21)
Grano już: 9 500 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Kanapki Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Zupy Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Przepisy Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Makaron Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Warzywa