Babeczki Tessy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Babeczki Tessy – przygotuj razem z Tessą pyszne i piękne babeczki. Na początku widzisz wszystkie składniki potrzebne do ich upieczenia. Następnie czerwona strzałka przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie etapy od robienia ciasta po udekorowanie gotowej babeczki. Klikając na wskazane produkty bierzesz je, a klikając nad miską upuszczasz. Kiedy trzeba będzie zamieszać, kliknij, przytrzymaj wciśnięty przycisk myszki i wykonaj kółko myszką po wskazanych strzałkach. Udanych wypieków!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 20)
Grano już: 9 375 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Ciastka Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zupy Barbie Gry Gry Obiad Gry Makaron Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Lody Słodkie Gry Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Torty Gry Przepisy Gry Kanapki